Jezdecká stáj Vlčice u Trutnova

O nás, kontakt

Jezdecká škola stáj Vlčice, která leží 7 km od Trutnova, nabízí pro pokročilé jezdce vyjížďky do přírody, výcvik na jízdárně ro všechny, kurzy pro děti i dospělé.

Přijeďte se k nám nezávazně podívat a odreagovat se, ideálně po předchozí domluvě. Nabízíme výuku jízdy na koních nejen pro začátečníky z řad dětí, ale i dospělých, vožení dětí již od 3 let, procházky do přírody pro úplné začátečníky, pro pokročilé je tu i nabídka vyjížděk do okolí. V blízkosti máme malý rybník, kam můžeme chodit koníky i plavit. V neposlední řadě je tu pro zkušené možnost celodenních výletů v koňském sedle.

Nabízíme také možnost začít systematický výcvik v jízdě na koni již od raného věku. Vhodné pro děti, mládež, dospělé i pro seniory, profesionální vedení, individuální přístup, zaměření na bezpečnost. Každý si může vyzkoušet kompletní péči o koně. Do ceny i času lekce je zahruto přivedení přiděleného koně, vyčištění i nasedlání koně klientem – vše naučíme.

Kontakt

Stáj se nachází ve Vlčicích u Trutnova ve stájích bývalého plemenářského podniku

Vlčice, 54241 Trutnov

Telefon:

Margita Dušková      –    604 689 262

Denisa Sigmundová –    737 446 729

Pokud se nedovoláte, pošlete SMS nebo mail a my se Vám ozveme zpět.

Při práci s koňmi nelze vždy hned zvednout telefon, navíc stáje jsou 150 let staré a úplně bez signálu. A často se stane, že hovor spadne do spamů…


Email:    staj.vlcice@seznam.cz

                pripravka.staj.vlcice@seznam.cz

GPS:      N 50°33.47000′ E 15°49.49000′

Mapa:

 

Kontaktní formulář
Pomocí tohoto formuláře nás můžete kontaktovat.
Prosím napište své jméno - pole je povinné
Zadejte platný email - pole je povinné